Zeltu X Pod Mod

Zeltu X Pod Mod

En geç 03 Aralık Perşembe günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • MNG Kargo : 10,00 TL (200 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 300 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 300 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 9,00 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

300,00 TL

4 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Zeltu X Pod Mod, dahili 1000mAh pil, koruyucu üst kapak ve MTL kullanıcılarına ve salt likit kullanımına uygun, 2.0mL doldurulabilir likit tankına sahip yenilikçi bir pod sistemidir.

ZELTU X, günı boyunca güç sağlamak için dahili bir 1000mAh şarj edilebilir bataryayı barındırır ve kullanıcı istediği veya ihtiyaç duyduğu zaman kullanılabilir. Nefes sensörüne sahip ZELTU X, ayar düğmesi ihtiyacını ortadan kaldırır ve Zeltu X'in dışını temiz ve net tutar. Bu, Zeltu X'in fırçalanmış metal kaplamasının kesintisiz görünmesini sağlar. Ayrıca koruyucu üst kapak, tozun damla ucuna girmesini önler. Ayrıca, 2.0 mL doldurulabilir likit tankı ve 1.2ohm veya 1.6ohm entegre bir coile sahiptir.

Bir Yorum Yaz

Zeltu X Pod Mod

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler