Nkd 100 Salt E-Liquid - Maui Sun - 30ml

Nkd 100 Salt E-Liquid - Maui Sun - 30ml

En geç 02 Aralık Çarşamba günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • MNG Kargo : 10,00 TL (200 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 140 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 140 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 4,20 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

140,00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Gözlerinizi kapatın ve güzel güneşi, berrak suyu ve sallanan palmiye ağaçlarını içinize çekerek Maui'de bir plajda oturduğunuzu hayal edin. Şimdi, damağınızı heyecanlandıran taze, egzotik meyvelerle yapılan lüks bir kokteyli yudumlarken bu muhteşem manzaranın tadını çıkarmayı hayal edin. Hayal gücünüze tüm bu katmanlı, dengeli lezzet profillerini alma fırsatı vermek istiyorsanız, Maui Sun by Naked 100 Salt 30ml, bugüne kadarki en büyük başarılarından biridir. Etli ananasları parlak ve keskin narenciye meyveleriyle birleştirerek , bu bulutlar dile temas eder etmez damakta mutlu hissettiren tropikal bir tat sağlar.

Nefes alırken, mandalinanın hoş ve keskin tadı dilinizi ıslatmaya başlarken parlaklığı moralinizi yükseltiyor. Ardından, egzotik nektar damakta dolaşır ve kendinizi güzel bir ada sahilindeymiş gibi hissettirir. Nefes verdiğinizde, portakal mükemmel miktarda tatlılık katar.

Bir Yorum Yaz

Nkd 100 Salt E-Liquid - Maui Sun - 30ml

Bir Yorum Yaz

Aynı kategorideki diğer ürünler: 20

En Son Baktığınız Ürünler